Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Ми прагнемо розробки ІННОВАЦИЙ

   І ми робимо це на кожному рівне за допомогою EcoStruxure™. Дізнайтеся, як компанія Schneider Electric втілює в життя найсміливіші ідеї, розробляючи ІННОВАЦІЙНІ рішення в рамках концепції «Інтернет речей» для пристроїв, що підключаються, локального управління, додатків, аналітики та сервісів.

   Відкрийте для себя EcoStruxure™
  • Default Alternative Text

   ЦИФРОВА магія кіно

   Створення разючих ефектів за межами Голівуду — смілива ідея. Компанія Schneider Electric встановила готовий центр обробки данних для Animal Logic менш ніж за п'ять місяців, і тепер вони творять ЦИФРОВЕ кінодиво за допомогою Schneider EcoStruxure™ IT.

   Відкрийте для себя EcoStruxure™
  • Default Alternative Text

   ЗВ’ЯЗОК за будь-якої погоди

   Забезпечувати 4000 студентів зв’язком, щоб вони могли отримати дорогоцінні знання за будь-якої погоди – смілива мета. Завдяки технології Schneider EcoStruxure™ IT шкільний округ острова Бейнбрідж забезпечує зв’язок між школами, щоб студенти могли навчатися за будь-якої погоди.

   Дивитися зараз Відкрийте для себе EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   НАДІЙНІСТЬ, що рятує життя

   Сучасна екологічна дитяча лікарня — смілива ідея. Дитяча лікарня Nemours Children’s Hospital використовує аварійні генератори, які відтворюють життєво необхідну подачу живлення не більше, ніж за 10 сек. НАДІЙНІСТЬ та безперебійна подача экологічно чистої електроенергії в медичних цілях забезпечує система Schneider EcoStruxure™ Power.

   Смотреть видео Відкрийте для себя EcoStruxure™
  • Default Alternative Text

   Інновації на всіх рівнях

   Інновації на всіх рівнях по новому визначають енергоменеджмент та автоматизацію. Інформаційні та операційні технології, від виробничих до офісних приміщень, пов'язані між собою як ніколи раніше.

   Дізнайтеся більше про інновації
  • Default Alternative Text

   Інновації для бізнесу

   Рішення для промисловості, енергетики, інфраструктури, адміністративних та житлових споруд, центрів обробки даних і мереж…

   Більше про рішення
  • Default Alternative Text

   Діфавтомати Easy9

   Доступна комутаційна апаратура, якій можна довіряти

   Дізнатися більше про Easy9
  • Default Alternative Text

   Merten D-Life

   Дизайн, який створює ПРОСТІР

   Дізнатися більше