Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Місцеві новини

  Schneider Electric виконує реконструкцію ПГЗК

  Компанія «Шнейдер Електрік Україна», спільно з партнером ТОВ «Концерн «Ксімекс», оголошує про реалізацію проекту з реконструкції підстанцій у цеху виробництва окатишів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

  Французькі компанії заряджають Україну!

  Renault Group виробляє автомобілі з 1898 р. Schneider Electric виробляє енергообладнання з 1836 р. Обидві французькі, та обидві інноваційні, - ось, що поєднує ці компанії. А від тепер ще й підписання спільного Договору з поставки зарядних станцій.

  EcoStruxure Power Monitoring Expert от Schneider Electric – «Продукт года» по версии Consulting-Specifying Engineer

  Киев, 30 мая 2018 г. — Платформа EcoStruxure Power Monitoring Expert, разработанная Schneider Electric, мировым экспертом в управлении энергией и автоматизации, стала лауреатом премии «Продукт года» журнала Consulting-Specifying Engineer. Награды ежегодного конкурса вручаются лучшим новинкам в сегменте ОВК, пожарной безопасности, электротехники и инженерных сантехнических систем.

  Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine Atv340

  Компанія Schneider Electric розширює сімейство перетворювачів частоти Altivar™. Нова серія Altivar Machine ATV340 поєднує в собі простоту установки і сучасні алгоритми управління для легкої інтеграції у системи автоматизації промислових механізмів.

  Schneider Electric представляет серию инновационных преобразователей частоты Altivar Machine ATV340

  06/06/2018 — Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, расширяет семейство преобразователей частоты AltivarTM. Новая серия Altivar Machine ATV340 сочетает в себе простоту установки и современные алгоритмы управления для простой интеграции в системы автоматизации промышленных механизмов, что отвечает запросам эпохи «умных» машин.

  Інтелектуальний захист електродвигунів з TeSys GV4 від Schneider Electric

  TeSys GV4- це нове покоління автоматичних вимикачів для захисту електродвигунів.Новинка з номінальним струмом до 115 А та потужністю до 55 кВт має інтелектуальні можливості управління та гнучкі опції захисту.