Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

    Місцеві новини

Французькі компанії заряджають Україну!

Renault Group виробляє автомобілі з 1898 р. Schneider Electric виробляє енергообладнання з 1836 р. Обидві французькі, та обидві інноваційні, - ось, що поєднує ці компанії. А від тепер ще й підписання спільного Договору з поставки зарядних станцій.

Нове покоління низьковольтних вимикачів Masterpact MTZ змінює підхід до розподілу електроенергії

В рамках XVIII Міжнародної виставки «Електроніка та Енергетика 2018» компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією та автоматизації, представила Masterpact MTZ – нове покоління низьковольтних автоматичних вимикачів великої потужності, що поєднують високу продуктивність і надійність з широкими цифровими можливостями.

Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine Atv340

Компанія Schneider Electric розширює сімейство перетворювачів частоти Altivar™. Нова серія Altivar Machine ATV340 поєднує в собі простоту установки і сучасні алгоритми управління для легкої інтеграції у системи автоматизації промислових механізмів.

Schneider Electric переводить контроль підприємства в доповнену реальність

Компанія Schneider Electric представляє засноване на технології доповненої реальності рішення для контролю активів промислового підприємства - EcoStruxure Augmented Operator Advisor. Інструмент дозволяє перевірити налаштування, проаналізувати стан або вивчити документацію на будь-яке устаткування в режимі реального часу, забезпечуючи миттєвий доступ до необхідної інформації для операторів і технічних фахівців. За рахунок цього EcoStruxure Augmented Operator Advisor допомагає підвищити ефективність виробничих процесів і скоротити операційні витрати.

Schneider Electric представляє платформу EcoStruxure™ для гірничодобувної промисловості та металургії

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією та автоматизації, представляє платформу EcoStruxure™ для MMM (EcoStruxure™ for Mining, Minerals and Metals) – рішення для гірничодобувної та металургійної промисловості.