Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Сталість

  • Змінюючи світ шляхом інновацій на кожному рівні

   Ми пишаємося тим, що знаходимося серед 25 топ-компаній рейтингу журналу Fortune Magazine’s Change the World.

   Докладніше
   Default Alternative Text

  Ресурсозбалансованість в самому серці нашої стратегії

  Наша місія полягає в допомозі бізнесам досягати задач в сфері енергетики при одночасному досягненні кращої ефективності роботи. Ми ставимо етику та відповідальність в центр нашої роботи з клієнтами, партнерами та постачальниками, а також, нашими працівниками та общинами, в яких ми працюємо. Ми прагнемо бути соціально-відповідальною компанією та відповідальним працівником. В нових країнах, ми сприяємо тому, щоб рішення забезпечували надійну електроенергію 1.1 мільярду людей, які не мають доступу до електроенергії. В країнах із зрілою економікою, ми націлені на сотні мільйонів людей, що живуть в паливній бідності.

  • Our strategy and sustainability go hand in hand

   We believe that sustainability must be the endgame of any company in today’s world. It’s at the core of our strategy and a great value that we deliver to our customers, shareholders and employees.

  • Стратегія та ресурсозбалансованість Основні моменти 2015 - 2016 років

   Дізнайтеся, яким чином ми долаємо енергетичну кризу та підвищуємо ефективність скрізь.

   Ознайомтеся зі звітом
   SD report 2016
   • Підйом русорсозбалансованості шляхом підготовки з питань енерговикористання в Камбоджі

    Починаючи з 2008 року, завдяки доступу до енергетичної програми, Schneider Electric здійснює підтримку центру Center Kram Ngoy (CKN) в підготовці та професіональній інтеграції молодих, соціально незахищених верств населення Камбоджі, а також підготовку інструкторів центру CKN та розвиток підприємництва.