Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Ваше помешкання – ваш індивідуальний стиль

   Розкрийте Вашу особистість в дизайні інтер’єру завдяки нашим неперевершено стильним розеткам і вимикачам.

  Надайте вашому помешканню нове дихання

  Ваше помешкання – це ваше віддзеркалення, яке надає вам великі можливості експериментувати з різними кольорами, формами та матеріалами. Наша безмежна пропозиція електрофурнітури з декоративними рамками нікого не залишить байдужим. Обирайте те, що віддзеркалить ваш стиль.

  Факти

  • 150 варіантів дизайнів розеток і вимикачів, доступних по всьому світу
  • 15 винагород з дизайну з 2009
  • 454 кольори вимикачів, що є в наявності
  • Зухвалий стиль для розеток і вимикачів

   Дана серія представляє вичерпний діапазон розеток і вимикачів, дизайн яких доповнить будь-який креативний інтер’єр, розроблений на особистий смак. Виготовлені із високо-якісних матеріалів, надійні та безпечні, дані вироби є ідеальним вибором для оновлення та осучаснення інтер’єрів.

   Дізнайтеся більше
   Default Alternative Text
  • Безмежні можливості

   Зручність роботи та комфорт забезпечується асортиментом вимикачів Merten System M завдяки вбудаваним функціям та інтелектуальному керуванню Велика різноманітність дизайнерських ліній преміум класу гарантує правильний вибір для будь-якого стилю або смаку

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Витонченість ліній

   М’якість ліній цієї серії додає недооціненої елегантності сучасним інтер’єрам. Уважність до деталей дизайну розеток і вимикачів даної серії відображається в безперечному стилі та довершеності.

   Перейти
   Default Alternative Text
  • Безмежний вибір стилів

   Дана серія уособлює широку палітру дизайнів, кольорів та функціоналу, від загально вживаних до елітних. Спеціально спроектовані для швидкої та легкої інсталяції – вони неперевершені для ремонтів для змін в інтер’єрі.

   Дізнатися ще
   Default Alternative Text
   Default Alternative Text

   Привнесення стилю

   Секрет чаруючого помешкання криється в деталях. Наш широкий асортимент різних серій, дизайн яких догоджатиме будь-кому з вишуканим смаком та технологічними забаганками, ви з легкістю знайдете по всьому світу, аби довести до досконалості стильний інтер’єр вашого помешкання.

   Продукція для більш стильної оселі

   • Нові ідеї, нові стилі

    Шукаєте ідеї для дизайну інтер’єра? Відвідайте ресурс Houzz.com аби знайти рішення для оселі своєї мрії.

    Оселитися в Houzz
    Default Alternative Text