Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Розкіш й ЕФЕКТИВНІСТЬ готелів

   Потреба в готелях у Китаї стрімко зростає, і задовольнити її, водночас знижуючи енергоспоживання, – смілива мета. Marriott поєднує розкіш й ефективність завдяки технології Schneider EcoStruxure™ Building, забезпечуючи першокласну гостинність і водночас заощаджуючи 10–15 % витрат на енергію.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   Високоефективні, підключені до мережі будівлі

   Із зростанням міського населення і ростом споживання електроенергії використання інноваційних технологій в інфраструктурі будівлі стає нагальною необхідністю. Ознайомтесь з інтерактивним описом та дізнайтеся, як компанія Schneider Electric використовую революційні технології для створення будівель майбутнього.

   Переглянути опис
  • Default Alternative Text

   Розумні системи для будівель

   Розумна будівля вже зараз. Відкрийте для себе EcoStruxture Building та останні досягнення в області систем автоматизації і управління будівлями, які зроблять Ваші будівлі — незалежно від їхнього розміру — енергоффективнішими, автономнішими і екологічнішими.

   Великі будівлі Малі та середні будівлі

   EcoStruxure™ Building

   Від проекту до інтеграції та введення в експлуатацію EcoStruxure™ Building показує кращу в своєму класі енергоефективність для будівель. Завдяки нашим послугам по енергозаощадженню та економії ресурсів ми підвищуємо загальну ефективність будівлі, створюємо продуктивне середовище та покращуємо умови для тих, хто буде жити або працювати в ньому.
   Альтернативный текст по умолчанию
   • Стратегія “розумної будівлі” Новий звіт Verdantix

    Новий звіт Verdantix позиціонує EcoStructureTM як основу стратегії “розумної будівлі”, котра використовує Інтернет Речей (IoT), для того, щоб прокласти дорогу до розробки нових видів будівель, знизивши витрати та підвищивши їхню ефективність.

    Завантажити зараз
    Default Alternative Text
   • 5 ключевых предсказаний — от датчиков до экономического смысла

    Ведущие бизнес-эксперты со всего мира делятся ценными советами. Загрузите отчет, и вы увидите, как будущее Интернета вещей повлияет на ваш бизнес.

    Загрузить отчет
    Альтернативный текст по умолчанию
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Системи будівель Розумний дім. Дізнайтеся найостанніші інновації у сфері автоматизації будівель, які зроблять ваші будинки, незалежно від їх розміру, енергоефективнішими, екологічно безпечними та зручними для мешканців. Дізнатися більше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Готелі Використання інновацій на всіх рівнях, від електрощитових до готельних номерів, зменшить витрати та допоможе досягнути стійкого росту бізнесу. Детальніше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Охорона здоров’я Подбайте про безпеку, надійність, комфорт для пацієнтів та фінансове процвітання вашої лікарні, на всіх рівнях, від відділення екстреної допомоги до кабінету головного лікаря. Вимагайте більшого з концепцією "Інновації на кожному рівні" Узнать больше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Медико-біологічні науки Фармацевтичні підприємства і біотехнологічні фірми по всьому світу використовують EcoStructure Building для того, щоб відповідати протоколам, знижувати витрати та стійко розвиватися. Подробнее
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Банки та фінанси Банки та фінансові організації по всьому світу використовують EcoStruxure Building для сталого зростання, управління операційними ризиками та досягнення успіху у впровадженні цифрових технологій. Подробнее
    • Альтернативный текст по умолчанию
     “Інтернет речей” для будівель Інноваційні рішення забезпечують комфорт, безпеку та підключеність. Дізнатися більше

    Захист систем управління будівлями від кіберзагроз

    В умовах постійно зростаючої загрози у кібератаках необхідно приділяти більше уваги цілісності систем управління будівлею (Building Management System, BMS). В цій брошурі описані існуючі загрози та рекомендовані підходи до реалізації методології “глибокої оборони” які застосовуються до BMS.
    Завантажити інформаційний документ