Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   ЗВ’ЯЗОК за будь-якої погоди

   Забезпечувати 4000 студентів зв’язком, щоб вони могли отримати дорогоцінні знання за будь-якої погоди – смілива мета. Завдяки технології Schneider EcoStruxure™ IT шкільний округ острова Бейнбрідж забезпечує зв’язок між школами, щоб студенти могли навчатися за будь-якої погоди.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   Магія ЦИФРОВОГО кіно

   Створення ефектів, гідних нагород, за межами Голівуду – смілива ідея. Компанія Schneider обладнала повноцінний ЦОД для Animal Logic менш ніж за п’ять місяців, і тепер, завдяки технології Schneider EcoStruxure™ IT, їм доступна магія ЦИФРОВОГО кіно.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   Як впоратися з ризиками, що виникають при модернізації ЦОД

   Модернізація центру обробки даних - непросте завдання. Успішна модернізація вимагає правильного поєднання хмарних, колокаційніх та локальних ресурсів, а рішення, які ви приймаєте, впливають на показники вашого бізнесу.

   Отримати доступ до звіту

   EcoStruxure™ IT

   У сучасному світі захист критично важливих даних перетворюється в першочергове завдання. Забезпечте можливість фізичної інфраструктури вашого центру обробки даних швидко адаптуватися до викликів Інтернету речей та постійного зростання - в хмарі та на периферії - не втрачаючи при цьому в доступності та операційної ефективності.
   Альтернативный текст по умолчанию
   • Центри обробки даних Хмарні та периферійні обчислення

    Провідні ІТ-фахівці обговорюють новітні тренди, можливості та завдання, що виникають на ринку центрів обробки даних.

   • "Інтернет речей", периферійні обчислення, великі дані

    Ми запускаємо "нову хвилю" інновацій в технологіях для ЦОД

    Дізнатися більше
    Man working on a laptop for data center operations
   • Коли дані служать на користь природи

    Для охолодження центру обробки даних компанії Green Mountain використовуються крижані води норвезького Фіорда. Використання природних джерел енергії економічно та безпечно для навколишнього середовища.

    • Альтернативный текст по умолчанию
     Провайдери хмарних технологій та сервісної підтримки При зростанні масштабів та швидкості цифрових технологій пропоновані нами рішення допоможуть провайдерам хмарних, телекомунікаційних та колокаціонних сервісів дивитися в майбутнє з упевненістю. Дізнатися більше
    • Банковский служащий в отделении банка
     Банки та фінанси Ми допомагаємо клієнтам з фінансової та банківської галузей домагатися сталого зростання, управляти операційними ризиками та процвітати у впровадженні цифрових технологій. Детальніше

    Чому хмарні обчислення вимагають від нас повного переосмислення поняття відмовостійкості важливого обладнання?

    Рівень використання хмарних обчислень підприємствами постійно зростає. Висхідна залежність від хмарних додатків означає, що компанії повинні переглянути рівень резервування обладнання фізичної інфраструктури (енергетичної, мережевої, а також систем охолодження), що залишається на місцях, «на краю».
    Завантажити інформаційний документ

    Історії успіху EcoStruxure™