Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Надійні дані для ЦИФРОВОГО способу життя

   Надання безпечних хмарних послуг від одного з найзавантаженіших центрів обробки даних у світі – смілива мета. Завдяки рішенню EcoStruxure™ IT центр обробки даних компанії Telefónica's Alcalá забезпечує вражаючі 14 кВт на стійку, водночас гарантуючи надійність послуг, що відповідають вимогам цифрового способу життя користувачів.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   ЗВ’ЯЗОК за будь-якої погоди

   Забезпечувати 4000 студентів зв’язком, щоб вони могли отримати дорогоцінні знання за будь-якої погоди – смілива мета. Завдяки технології Schneider EcoStruxure™ IT шкільний округ острова Бейнбрідж забезпечує зв’язок між школами, щоб студенти могли навчатися за будь-якої погоди.

   Перегляньте відео
  • Default Alternative Text

   Рівномірний розподіл ризиків, пов’язаних із модернізацією центрів обробки даних

   Модернізація центрів обробки даних – це нелегка справа. Підґрунтям успіху процесу модернізації є правильне поєднання ресурсів хмарного сховища, апаратного хостингу мережі й власних активів; від зробленого вибору залежатиме ефективність вашого бізнесу.

   Ознайомитися зі звітом

   EcoStruxure™ IT

   В умовах єдиного цифрового простору найголовнішим є завдання захисту конфіденційної інформації та даних. Подбайте про те, щоб фізична інфраструктура вашого центру обробки даних була готовою швидко зреагувати на майбутні вимоги системи Інтернету речей і зростання бізнесу – у хмарі й на периферії, – не обмежуючи можливості її використання чи ефективність роботи.
   Стандартний текст заміщення

   EcoStruxure для центрів обробки даних

   Дізнайтеся, як підвищити рівень відмовостійкості, ефективності й продуктивності вашого центру обробки даних, спираючись на конкретну інформацію, отриману з об’єднаних у мережу пристроїв. Доступ до вебінару

   Факти про EcoStruxure для центрів обробки даних

   • На 30 % підвищено ефективність використання інфраструктури
   • На 30 % знижено частоту помилкових спрацьовувань
   • На 60 % підвищено швидкість розміщення
   Стандартний текст заміщення
   • Центри обробки даних і мережеві системи

    Ми є провідними постачальниками фізичних рішень комплексної інфраструктури центру обробки даних для його повного життєвого циклу.

    Докладніше
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Стандартний текст заміщення
    Постачальники хмарних обчислень В міру збільшення масштабів і швидкості оцифровки, наші рішення допомагають хмарним, телекомунікаційним і колокейшн-провайдерам з упевненістю дивитися в майбутнє. Докладніше
   • Банківське відділення у філії банку
    Банківські й фінансові послуги Ми допомагаємо нашим клієнтам у сфері банківських і фінансових послуг досягти стійкого зростання, керувати експлуатаційними ризиками й успішно переходити на цифрові технології. Докладніше

   Історії наших клієнтів: EcoStruxure™ IT

   • Співпраця з Animal Logic

    Дізнайтеся, як саме наші готові центри обробки даних допомагали майстрам студії анімації та візуальних ефектів створювати стрічки на кшталт «Lego фільм», «Матриця» й «Великий Гетсбі».

   • Шкільний округ острова Бейнбрідж

    EcoStruxure™ IT забезпечує безперервну освіту в чудовому навчальному середовищі. Контроль за проведенням навчальних занять у школі й за всією мережею в режимі реального часу.

   • Співпраця з Telefónica

    Завдяки технології EcoStruxure™ IT центр обробки даних компанії Telefónica's Alcalá забезпечує вражаючі 14 кВт на стійку, водночас гарантуючи надійне обслуговування. Дізнайтеся, як Telefónica збільшила свої потужності й мінімізувала витрати.

   • Співпраця з Internap

    Компанія Internap – постачальник послуг апаратного хостингу, поєднавши наші модульні продукти з можливістю розширення для сталого нарощування комп’ютерних систем зі спеціальним рішенням для інфраструктури центрів обробки даних, демонструє вартий наслідування приклад.

   • Світове турне форуму з інновацій

    Дізнайтеся про наші форуми з інновацій і навчіться вести успішну діяльність у світі, який швидко змінюється. Завітайте на наступний форум з інновацій, який пройде в Парижі 5–6 квітня, і дізнайтеся про підготовку до переходу на цифрову економіку.

    Приєднуйтеся до цифрової революції!
    Default Alternative Text