Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   2050: МАЙБУТНЄ без викидів вуглецю

   МАЙБУТНЄ без викидів вуглецю – сміливе прагнення. Надзвичайно сміливе, адже забезпечення мільйонів людей чистою енергією означає оновлення застарілої національної мережі енергопостачання. Компанія Enel гарантує успішне втілення цієї ідеї завдяки технології EcoStruxure™ Grid від Schneider.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   НАДІЙНІСТЬ за будь-яких умов

   Забезпечення понад 1,5 мільйона домівок електроенергією навіть за найсильнішої негоди – смілива мета. SA Power Networks покладається на EcoStruxure™ Grid від Schneider для здійснення НАДІЙНОГО контролю й керування своєю масштабною мережею, щоб забезпечити жителів Південної Австралії надійним джерелом електроенергії за складних погодних умов.

   Переглянути відео

   EcoStruxure™ Grid

   Від бездоганного локального виробництва та інтеграції в мережу до підвищення попиту та пропозиції - EcoStruxure ™ Grid підвищує ефективність вашої мережі, роблячи її цілісною та стійкою.
   Стандартний текст заміщення

   Розкрийте всі можливості цифрової енергосистеми

   Модернізація енергосистеми та її переведення на цифрові технології створює можливості для розвитку сфери електроенергетики. Ці заходи підвищать надійність, ефективність, безпеку й продуктивність, сприятимуть сталості розвитку. Прочитати запис у блозі

   Факти й напрямки розвитку енергетичної сфери

   • 75 млн пристроїв буде підключено до Інтернету речей до 2025 року
   • На 58 % зросте світовий попит на енергію до 2040 року
   • На 72 % зменшилися ціни на сонячну енергію з 2009 року
   Стандартний текст заміщення
   • Світ нової енергетики У сучасній енергетиці, що ґрунтується на принципах децентралізації, зневуглецювання й переходу на цифрові технології, підприємствам цієї сфери слід впроваджувати інновації та невпинно розвиватися.
   • Майбутнє енергопромисловості вже тут Перехід на цифрові технології, децентралізація й зневуглецювання докорінно змінюють принцип вироблення, транспортування, розподілу та споживання електроенергії. Докладніше дивіться в інтерв’ю «Майбутнє енергетичного форуму», яке дав агенції Bloomberg Еммануель Лагарріг, наш генеральний директор із питань стратегічного розвитку.
   • Інтелектуальні енергосистеми повністю реалізують свої можливості
    EcoStruxure для енергетичних компаній Інтелектуальним компаніям слід розвиватися в напрямку залучення розумних мереж, нових моделей ведення бізнесу й пропонування нових послуг своїм клієнтам, щоб забезпечити зростання, яке б дозволило не обмежуватися продажем електроенергії. Дізнайтеся, як саме
   • Теплова енергія, лінії електропередавання й прекрасний захід сонця
    Цифрова підстанція Наше нове рішення, поєднуючи в собі функціональну сумісність, кібербезпеку й мережеві технології, використовує Інтернет речей для спрощення вашої діяльності та збирає оперативну інформацію на рівні підприємства для керування його активами. Додаткові відомості

   Знайдіть більше історій клієнтів EcoStruxure™ Grid

   • Світове турне форуму з інновацій

    Дізнайтеся про наші форуми з інновацій і навчіться вести успішну діяльність у світі, який швидко змінюється. Завітайте на наступний форум з інновацій, який пройде в Парижі 5–6 квітня, і дізнайтеся про підготовку до переходу на цифрову економіку.

    Приєднуйтеся до цифрової революції!
    Default Alternative Text