Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   2050: МАЙБУТНЄ без викидів вуглецю

   МАЙБУТНЄ без викидів вуглецю – сміливе прагнення. Надзвичайно сміливе, адже забезпечення мільйонів людей чистою енергією означає оновлення застарілої національної мережі енергопостачання. Компанія Enel гарантує успішне втілення цієї ідеї завдяки технології EcoStruxure™ Grid від Schneider.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   НАДІЙНІСТЬ за будь-яких умов

   Забезпечення понад 1,5 мільйона домівок електроенергією навіть за найсильнішої негоди – смілива мета. SA Power Networks покладається на EcoStruxure™ Grid від Schneider для здійснення НАДІЙНОГО контролю й керування своєю масштабною мережею, щоб забезпечити жителів Південної Австралії надійним джерелом електроенергії за складних погодних умов.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   Новий світ енергії

   Нові мегатренди в електроенергетиці кардинально змінюють вигляд енергосистем у всьому світі. Дізнайтеся, як компанія Schneider Electric використовує ці тенденції для створення нового світу енергії, застосовуючи інновації та технології підключення.

  • Default Alternative Text

   Впровадження цифрових технологій на енергопідприємствах

   Цифрове управління мережами для оптимізації ефективності і максимально вигідного використання ресурсів

   Докладніше

   EcoStruxure™ Grid

   Від бездоганного локального виробництва та інтеграції в мережу до підвищення попиту та пропозиції - EcoStruxure ™ Grid підвищує ефективність вашої мережі, роблячи її цілісною та стійкою.
   Альтернативный текст по умолчанию
   • Будуємо новий світ енергії

    У світі нової енергії, який слідує трьом основним тенденціям - зниження викидів вуглекислого газу, децентралізація та впровадження цифрових технологій - виробничі підприємства повинні йти в ногу з часом.

   • Реагуючи на зміни

    Підприємства за розподілу електроенергії натикаються на різні труднощі - від управління потоком розподілених енергоресурсів в умовах постійно змінюваних регламентів до складності ринку, що постійно зростає. Дізнайтеся про фактори, які тягнуть за собою зміни ринку, та про те, як енергопідприємства можуть реагувати на ці зміни.

    Детальніше
    Default Alternative Text
   • Майбутнє енергії поруч

    Три основні сили змінять спосіб формування, транспортування, розподілу та споживання електроенергії: оцифрування, децентралізація та декарбонізація. Дізнайтеся більше із інтерв’ю нашого начальника відділу стратегії Еммануїла Лагарріга "Майбутнє енергетичного саміту".

    • Альтернативный текст по умолчанию
     Силові електромережі Ви можете збільшити термін служби та ефективність систем за допомогою інтуїтивних рішень для управління енергоспоживанням. Детальніше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Електроенергетичні компанії Сучасна електростанція - це інтелектуальна електростанція. Візьміть на озброєння наші інноваційні рішення для об'єктів електропостачання - та ви зможете з честю приймати будь-які виклики прогресу та виконувати будь-які вимоги ваших замовників - сьогодні та в майбутньому. Дізнатися більше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Мікромережі Мікромережі дозволяють будувати децентралізовані енергосистеми - екологічні, надійні, відмовостійкі та ефективні. Детальніше
    • Альтернативный текст по умолчанию
     Розумні міста Майбутнє - за розумними містами з розвиненою мережею комунікацій. Наші рішення для управління енергоресурсами та інфраструктурою допоможуть містам стати ще більш технологічними та екологічними - вже сьогодні. Дізнатися більше

    Як зробити енергопідприємство «розумним»

    Управління ефективними розумними мережами, зниження викидів вуглекислого газу та надання клієнтам нових послуг в області енергорозподілу.
    Дізнайтеся більше