Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Ми надаємо ІННОВАЦІЙНІ рішення

   І ми робимо це на кожному рівні з EcoStruxure™. Дізнайтесь, як Schneider Electric втілює сміливі ідеї в життя завдяки впровадженню ІННОВАЦІЙНОГО ПОРТФОЛІО сумісних систем із можливістю роботи з Інтернетом речей і систем периферійного контролю, а також програмам, аналітичним даним та послугам.

   Історії успіху наших користувачів
  • Default Alternative Text

   2020: мета ЗВЕСТИ ВИКИДИ ДО НУЛЯ

   ЗВЕСТИ ДО НУЛЯ ВИКИДИ виробничих підприємств до 2020 року – смілива ідея. За допомогою технології Schneider EcoStruxure™ компанія Whirlpool мобілізує дані й досвід експертів для втілення своєї стратегії енергоефективності.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   2050: МАЙБУТНЄ з нульовим балансом викидів вуглецю

   Прискорення на шляху до МАЙБУТНЬОГО з нульовим балансом викидів вуглецю — амбіційне завдання. Його вирішення ускладнює той факт, що забезпечення мільйонів людей екологічно чистою енергією потребує переоснащення застарілої національної енергосистеми. Enel гарантує успішне вирішення цього завдання за допомогою Schneider EcoStruxure™ Grid.

   Переглянути відео Відкрийте для себе EcoStruxure

   EcoStruxure™: Innovation At Every Level

   EcoStruxure являє собою відкриту архітектуру і платформу, яка об'єднує взаємодіючі між собою інформаційні та операційні технології, підключені до «Інтернету речей».

   Об'єднуючи в собі провідні в галузі підключаємі пристрої, продукти і рішення для збору і обробки первинних даних, додатки, аналітику і сервіси, EcoStruxure використовує всі переваги «Інтернету речей», мобільних та хмарних технологій, інтелектуальних датчиків, аналітики і кібербезпеки для запровадження Інновацій на кожному рівні.

   На сьогоднішній день більше 450 000 підприємств по всьому світу, за підтримки 9000 системних інтеграторів, обрали концепцію EcoStruxure™ для своїх об'єктів, поєднавши більше 1 мільарда пристроїв.
   Default Alternative Text
   Альтернативный текст по умолчанию

   Відкрийте можливості EcoStruxure™

   Єдина відкрита система EcoStruxure™ на основі «Інтернету речей» змінює правила гри, дозволяючи Вам конкурувати в сучасному цифровому світі. Дізнайтеся про переваги безпеки, надійності, ефективності, сталості та можливостей підключення для Вашого бізнесу. Завантажити
   Альтернативный текст по умолчанию
   Компанія Schneider Electric опитала більше 2500 керівників підприємств по всьому світу, щоб дізнатися про їхні погляди на успіх, майбутнє Інтернету речей і можливості миттєвої реалізації його потенціалу.    Дізнайтеся їхню думку
   • Новий світ енергетики в 3D+E Більше електроенергії

    До 2040 року попит на електроенергію буде зростати в 2 рази швидше, ніж загальний попит на енергію.

    Докладніше
    Default Alternative Text
   • Високоефективні, підключені до мережі будівлі

    Сьогодні попит на інновації для будівель росте все активніше. Schneider Electric використовує революційні технології, щоб створювати будівлі майбутнього.

    Переглянути матеріал
    Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
   • Автоматизація змінює вигляд промисловості

    Schneider Electric допомагає промисловим підприємствам розкрити потенціал промислового Інтернету речей, щоб збільшити продуктивність та керованість, забезпечуючи додаткові переваги.

    Переглянути матеріал
    Default Alternative Text
   • Створення нової енергетичної парадигми

    Способи виробництва та споживання енергії кардинально змінилися. Із даного інтерактивного посібника Ви дізнаєтесь, як Schneider Electric, застосовуючи провідні технології, змінює концепції електророзподілу.

    Відкрийте нову еру Інтернету речей
    Default Alternative Text

    Створюйте нові можливості, використовуючи управління активною енергією

    Ви можете знизити енергоспоживання та вплив на оточуюче середовище, отримуючи як миттєву, так і довгострокову користь, а також конкурентні переваги на ринку.
    Завантажити електронну книгу

    Історії успіху EcoStruxure™