Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Ми надаємо ІННОВАЦІЙНІ рішення

   І ми робимо це на кожному рівні з EcoStruxure™. Дізнайтесь, як Schneider Electric втілює сміливі ідеї в життя завдяки впровадженню ІННОВАЦІЙНОГО ПОРТФОЛІО сумісних систем із можливістю роботи з Інтернетом речей і систем периферійного контролю, а також програмам, аналітичним даним та послугам.

   Історії успіху наших користувачів
  • Default Alternative Text

   2020: мета ЗВЕСТИ ВИКИДИ ДО НУЛЯ

   ЗВЕСТИ ДО НУЛЯ ВИКИДИ виробничих підприємств до 2020 року – смілива ідея. За допомогою технології Schneider EcoStruxure™ компанія Whirlpool мобілізує дані й досвід експертів для втілення своєї стратегії енергоефективності.

   Перегляньте відео
  • Default Alternative Text

   Світове турне форуму з інновацій

   Щоб залишатися конкурентоспроможними у світі цифрової економіки, потрібні сміливі ідеї та інноваційні рішення. Форум з інновацій компанії Schneider Electric повністю присвячений питанням лідерства в цю епоху.

   Докладніше

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure від Schneider Electric – це готова до використання відкрита й функціонально сумісна програмна архітектура та платформа на базі технології Інтернету речей для будівель, центрів обробки даних, інфраструктур і промислових об’єктів.

   EcoStruxure – це інноваційні рішення на будь-якому рівні: від підключених до мережі продуктів до систем периферійного контролю, програм, аналізу й послуг у 6 областях компетенції: енергетика, інформаційні технології, будівництво, машинне обладнання, заводи та енергосистеми, а також гарантія підвищення рівня безпеки, надійності, ефективності та стабільності діяльності наших клієнтів.

   Історії наших клієнтів

   • Досвід ArcelorMittal

    Завдяки технології Schneider EcoStruxure™ Plant компанія ArcelorMittal робить процес виробництва безпечнішим для довкілля, водночас підвищуючи якість сталі, і все це – за умови цілодобової роботи.

   • Співпраця з Hilton Garden Inn, Dubai Mall of the Emirates

    Найбільший за межами США готель Hilton Garden Inn перетворився на один із найефективніших і найекологічніших об’єктів мережі Hilton.

   • Досвід SA Power Networks

    Забезпечення понад 1,5 мільйона домівок електроенергією навіть за найсильнішої негоди – смілива мета.

   • Співпраця з Telefónica

    Завдяки технології EcoStruxure™ IT від Schneider Electric центр обробки даних компанії Telefónica's Alcalá забезпечує вражаючі 14 кВт на стійку, водночас гарантуючи надійне обслуговування.

   Переглянути матеріали | Інтернет речей: серія сюжетів про використання переваг цифрової економіки

   Інтернет речей змінює принципи взаємодії підприємств і споживачів. Ми є свідками безпрецедентної доступності інноваційних технологій, неймовірного зростання об’ємів даних і підвищення рівня сподівань клієнтів. Жодна галузь не залишиться осторонь. Ця ексклюзивна серія передач, підготовлених каналом CNBC і проспонсованих компанією Schneider Electric, досліджує напрямки розвитку й технології, які створюють передумови для переходу на цифрову економіку.
   • Світове турне форуму з інновацій

    Дізнайтеся про наші форуми з інновацій і навчіться вести успішну діяльність у світі, який швидко змінюється. Завітайте на наступний форум з інновацій, який пройде в Парижі 5–6 квітня, і дізнайтеся про підготовку до переходу на цифрову економіку.

    Приєднуйтеся до цифрової революції!
    Default Alternative Text

   Факти про EcoStruxure

   • 21 000 спеціалістів з інтегрування систем і партнерів, об’єднаних в єдину екосистему
   • 1,5 млн керованих активів
   • Більше 40 комерційних цифрових служб
   Стандартний текст заміщення

   Відкрийте для себе EcoStruxure™

   EcoStruxure™ є інноваційним рішенням і єдиною відкритою системою на базі технології Інтернету речей, що дозволяє конкурувати в сучасному цифровому світі. Дізнайтеся про безперечні переваги використання Інтернету речей для підвищення рівня безпеки, надійності, ефективності, екологічності вашого бізнесу й залучення до нього мережевих технологій. Завантажити зараз
   Стандартний текст заміщення