Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Що означає EcoStruxure Platform

   Основа додатків, пов'язаних з Інтернетом речей. Модернізуйте бізнес, інтегрований в мережу, використовуючи нашу високотехнологічну платформу.

   Переглянути відео
  • Default Alternative Text

   Стратегія, спрямована на світле майбутнє Нігерії

   Корпорація Microsoft спільно зі Schneider Electric проводять електрифікацію шкіл і медичних клінік, застосовуючи чисту, надійну сонячну енергію.

   Переглянути відео
  • Default Alternative Text

   Інвестування в популяризацію «Інтернету речей"

   Ми уклали угоду з Європейською вищою школою комерції (ESCP Europe) про відкриття кафедри " Інтернету речей" для підготовки майбутніх керівників бізнесу до динамічного комерційного середовища в епоху "Інтернету речей".

   Переглянути відео

   EcoStruxure™ Platform

   Цифрова платформа, яка об'єднує найкращі в своєму класі OT-рішення з передовими інформаційними технологіями для реалізації додаткових переваг і використання справжнього потенціалу Інтернету речей.
   • Що таке EcoStruxure Platform

    Основа застосунків, пов'язаних з Інтернетом речей. Перетворіть бізнес, інтегрований в мережу, використовуючи нашу високотехнологічну платформу.

   • Цифрові сервіси з підключенням до хмари

    Дізнайтеся, як Schneider Electric застосовує платформу EcoStruxure, щоб допомогти своїм замовникам в повній мірі використовувати їх бізнес-потенціал.

   • Ефективна взаємодія в сфері "Інтернету речей"

    Наш підхід на основі відкритих стандартів підкріплюється стандартами консорціуму промислового Інтернету (Industrial Internet Consortium), Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) та консорціуму відкритого взаємодії (Open Interconnect Consortium), а також провідних компаній, таких як Microsoft, PTC, ARM, Dell , Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SIGFOX, Salesforce, Kinvey та IBM.

    Відкрийте для себе EcoStruxture

    Єдина система для роботи з Інтернетом речей, яка об'єднає Вас із сучасним цифровим світом. EcoStruxure змінює правила гри. Дізнайтеся зараз про переваги безпеки, надійності, ефективності, сталості та можливості підключення для вашого бізнесу.
    Завантажити