Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Що означає EcoStruxure Platform

   Основа додатків, пов'язаних з Інтернетом речей. Модернізуйте бізнес, інтегрований в мережу, використовуючи нашу високотехнологічну платформу.

   Переглянути відео
  • Default Alternative Text

   Стратегія, спрямована на світле майбутнє Нігерії

   Корпорація Microsoft спільно зі Schneider Electric проводять електрифікацію шкіл і медичних клінік, застосовуючи чисту, надійну сонячну енергію.

   Переглянути відео
  • Default Alternative Text

   Інвестування в популяризацію «Інтернету речей"

   Ми уклали угоду з Європейською вищою школою комерції (ESCP Europe) про відкриття кафедри " Інтернету речей" для підготовки майбутніх керівників бізнесу до динамічного комерційного середовища в епоху "Інтернету речей".

   Переглянути відео

   EcoStruxure™ Platform

   Цифровая основа, объединяющая лучшие в своем классе OT-решения с передовыми информационными технологиями для реализации дополнительных преимуществ и использования истинного потенциала Интернета вещей.
   • Что такое EcoStruxure Platform

    Основа приложений, связанных с Интернетом вещей. Преобразуйте бизнес, интегрированный в сеть, используя нашу высокотехнологичную платформу.

   • Цифровые сервисы с подключением к облаку

    Узнайте, как Schneider Electric применяет платформу EcoStruxure, чтобы помочь своим заказчикам в полной мере использовать их бизнес-потенциал.

   • Эффективное взаимодействие в сфере "Интернета вещей"

    Наш подход на основе открытых стандартов подкрепляется стандартами консорциума промышленного Интернета (Industrial Internet Consortium), Института инженеров по электротехнике и электронике (IEEE) и консорциума открытого взаимодействия (Open Interconnect Consortium), а также ведущих компаний, таких как Microsoft, PTC, ARM, Dell, Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SIGFOX, Salesforce, Kinvey и IBM.

    Відкрийте для себе EcoStruxture

    Єдина система для роботи з Інтернетом речей, яка об'єднає Вас із сучасним цифровим світом. EcoStruxure змінює правила гри. Дізнайтеся зараз про переваги безпеки, надійності, ефективності, сталості та можливості підключення для вашого бізнесу.
    Завантажити