Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Зустрічайте EcoStruxure™ Power

   Рішення на базі Інтернету речей здатні покращити будь-яку складову вашої системи розподілу електроенергії. Повністю контролюйте профілактичне технічне обслуговування, спираючись на оперативні дані й інтелектуальну аналітику.

  • Default Alternative Text

   НАДІЙНІСТЬ, що рятує життя

   Будування надсучасної енергоефективної дитячої лікарні – смілива ідея. Дитяча лікарня Nemours обладнана екстреними генераторами, що поновлюють живлення менш ніж за 10 секунд. Вони відіграють ключову роль у роботі закладу й гарантують для команд лікарів НАДІЙНЕ безперервне живлення завдяки технології EcoStruxure™ Power від Schneider.

   Дивитися зараз
  • Default Alternative Text

   Створення нової концепції енергосистеми

   Принцип вироблення й споживання енергії зазнав радикальних змін. Із цього інтерактивного посібника ви можете дізнатися, як Schneider Electric™ використовує нові технології для змінення підходу до розподілу енергії.

  • Default Alternative Text

   Новий погляд на майбутнє

   Завдяки відкритій інтеграції, роботі й аналітиці в режимі реального часу та посиленій кібербезпеці технологія EcoStruxure Power у повній мірі реалізовує нові можливості, створені інтелектуальними пристроями та цифровими технологіями, для підвищення надійності, безпеки, продуктивності, енергоефективності й доступності.

   Перегляньте відео Переглянути електронну книгу

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure Power – це безпечне й енергоефективне рішення високого рівня надійності з розподілу електроенергії для систем середньої та низької напруги. Наші рішення з керування енергоспоживанням на базі технології Інтернету речей покращують можливості підключення в мережі й інтелектуальної аналітики, підвищують оперативний рівень надійності роботи, забезпечуючи безпроблемну діяльність і суттєві фінансові переваги для підприємств усіх розмірів та рівнів розвитку.
   Стандартний текст заміщення

   Пориньте в цифрове майбутнє вже сьогодні

   У нашому безкоштовному електронному довіднику ми пропонуємо чотири способи керування сучасною новою моделлю розподілу електроенергії для проектувальників, будівельників, а також спеціалістів з експлуатації й обслуговування будівель або важливих об’єктів. Докладніше

   Факти про EcoStruxure Power

   • До 15 % скорочення витрат на обслуговування
   • До 10 % скорочення витрат енергії
   • До 15 % скорочення витрат на реалізацію проекту
   Стандартний текст заміщення
   • Вашому електрообладнанню є що сказати Надайте йому право голосу з EcoStruxure Power. Контролюйте розподіл електроенергії, передбачайте потреби, визначайте проблеми й керуйте ресурсами дистанційно з інтелектуальними панелями. Докладніше про наші інтелектуальні панелі
   • Стандартний текст заміщення
    Розкрийте всі можливості економічного зростання вашого бізнесу EcoXpert є визнаним за високу якість лідером у галузі партнерських програм, дозволяючи своїм учасникам розвивати бізнес шляхом залучення до практичного впровадження нашої системи й платформи EcoStruxure™. Докладніше про партнерську програму EcoXpert
   • Стандартний текст заміщення
    Енергосистеми Максимально збільшуйте тривалість роботи й ефективність ваших систем за допомогою інноваційних рішень із керування енергоспоживанням. Докладніше
   • Стандартний текст заміщення
    Керування енергоспоживанням Контролюючи енергоспоживання, можна підвищити доступність і надійність вашого об’єкта за одночасної операційної економії та економії коштів. Докладніше

   EcoStruxure для вашого бізнесу

   Оптимізуйте споживання енергії, підтримуйте здорове й продуктивне середовище, оновлюйте застарілі системи та підключайтеся до своїх інтегрованих рішень у будь-який час і в будь-якому місці
   Докладніше

   Історії наших клієнтів: EcoStruxure Power

   • Дитяча лікарня Nemours

    Дізнайтеся про міри, ужиті компанією Schneider Electric для забезпечення дитячої лікарні Nemours екологічно безпечним джерелом електроенергії.

   • Аеропорт Женеви

    Модернізація системи розподілу електроенергії аеропорту: від стоянки до вильоту без затримок.

   • Пекарня Maison Manival

    Французька традиційна пекарня доводить, що сполучена технологія Schneider може допомогти зберегти традиційні підприємства.

   • Спортивний комплекс «Мельбурн Крикет Граунд»

    Оперативне керування витратами на забезпечення функціонування стадіону на 100 тисяч місць і контроль заощаджень.

   • Світове турне форуму з інновацій

    Дізнайтеся про наші форуми з інновацій і навчіться вести успішну діяльність у світі, який швидко змінюється. Завітайте на наступний форум з інновацій, який пройде в Парижі 5–6 квітня, і дізнайтеся про підготовку до переходу на цифрову економіку.

    Приєднуйтеся до цифрової революції!
    Default Alternative Text