Ukraine

Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

 • Casual team discussing energy and sustainability around a computer, sustainability consulting

  Послуги в сфері енергетики і сталого розвитку

  По-перше, уявіть енергозберігаюче, економічно ефективне і екологічно безпечне підприємство. Потім ознайомтеся з нашими послугами в сфері енергетики та сталого розвитку, включаючи управління великими даними, щоб втілити це бачення в реальність вашого бізнесу.

  Читати статтю
 • Ви готові до великих даних? Корпоративне управління енергетикою та сталим розвитком

  Дізнайтеся, як хмарна платформа для рівня підприємства може збирати і аналізувати дані, щоб підвищити ефективність і скоротити витрати.

Фото двох пар рук, що переглядають аналітику великих даних у формі діаграм та графіків на папері і планшеті, звіти щодо сталого розвитку.

Проблеми

Ви хочете підвищити корпоративну прозорість для досягнення своїх цілей в сфері енергетики і сталого розвитку. Забезпечення скорочення експлуатаційних витрат і підвищення надійності електроживлення - ваші пріоритети. Ваші ресурси обмежені, але вам потрібні правильні дані, щоб зрозуміти ваш поточний стан і як найкращим чином розставити пріоритети для ваших проектів.
Комерційна будівля з багатьма вікнами для енергоефективності, інтелектуальні будівлі в розумних містах.

Підвищуйте ефективність і рентабельність

Факти

 • Блакитний значок землі «Європа-Африка» Ціни на природний газ в Європі за рік виросли більш ніж на 50%.
 • Стандартний текст заміщення 86% компаній використовують електронні таблиці для відстеження комунальних даних, але тільки 33% задоволені ними. 88% електронних таблиць містять помилки.