Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Архітектура EcoStruxure

   Ключем до вашого майбутнього успіху є енергоефективність. Дізнайтеся, як наше інтегроване ПЗ допомогає оптимізувати бізнес і керування процесами вже сьогодні. Відкрийте для себе інновації на всіх рівнях.

  • Огляд Рішення для харчової промисловості

   Перегляньте відео, щоб дізнатися, як ми можемо задовільнити ваші потреби в ефективності.

  • Лікарня в Region Skane

   Влада адміністративного округу Region Skane у Швеції поставила амбіційну мету — відмовитися від викопного палива до 2020 року. Уклавши контракт на економію енергії із Schneider Electric, вона стала на правильний шлях.

  • GreenLys: розумне партнерство заради створення "розумної" електромережі

   У французьких містах Ліон і Гренобль, у рамках першого повномасштабного демонстраційного проекту Greenlys, проводиться тестування роботи інтелектуальної енергосистеми, що включає весь ланцюжок постачання електроенергії, поєднуючи виробників, дистриб’юторів і різні типи споживачів.

   Стандартний текст заміщення

   Проблеми

   Рішення проблем, пов’язаних із енергією, різноманітні і складні. У більшості випадків вони полягають у кращій і ефективнішій співпраці ключових сторін, зокрема керівників об’єктів і служби безпеки, а також начальників відділу ІТ і виробничого відділу.
   Колеги працюють на ноутбуці, Інтернет речей, консультування з невиснажливості.

   Переваги очевидні

   Архітектура EcoStruxure забезпечить гідну ефективність для ваших потреб