Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   EcoStruxure™ для готелів

   Покращуйте фінансові результати, знижуйте рівень викидів вуглецю й витрати на енергію, а також повторно інвестуйте зекономлені кошти в покращення умов для гостей готелю. Ми постачаємо інноваційні технології для готелів – від пристроїв із доступом до мережі до систем, ПЗ, програм, послуг і аналітики.

   Успіх EcoStruxure Завантажити брошуру
  • Default Alternative Text

   Розкіш й ЕФЕКТИВНІСТЬ готелів

   Потреба в готелях у Китаї стрімко зростає, і задовольнити її, водночас знижуючи енергоспоживання, – смілива мета. Marriott поєднує розкіш та ефективність завдяки технології Schneider EcoStruxure™ Building, забезпечуючи першокласну гостинність і водночас заощаджуючи 10–15 % витрат на енергію.

   Переглянути відео Відкрийте для себе EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   Інновації не припиняються в готелі Hilton

   У Дубаї гості готелів очікують найкращих умов. Дізнайтеся, як готель Hilton покращив свої показники завдяки рішенням EcoStruxure™ від компанії Schneider Electric.

   Переглянути відео
  • Default Alternative Text

   Перевірка стійкості в Hilton

   Міжнародний отельер бачить в Schneider Electric компанію, яка підвищує ефективність, має досвід та інновації на кожному рівні своїх властивостей.

   Перегляньте відео

   Ефективне вирішення ваших задач

   Стандартний текст заміщення

   Історії успіху EcoStruxure™

   • Hilton Worldwide Рішення Schneider Electric покращують умови для гостей готелю та забезпечують раціональне використання ресурсів.
   • Стандартний текст заміщення
    Рішення для готелів із можливістю інтеграції Наші рішення у сфері інтегрованих технологій для готелів із можливістю масштабування забезпечують прозорість і контроль експлуатації всього готелю. Завантажити зараз
   Стандартний текст заміщення

   Перетворюйте керування енергією для готельного номера на повернення інвестицій

   На номери припадає 40–80 % від усього обсягу споживання електроенергії в готелі. Проте гості зазвичай проводять у номері лише 8 годин на добу. У цьому документі аналізуються підходи для керування енергоспоживанням у приміщеннях, які враховують як комфорт, так і ефективність. Завантажити інформаційний буклет зараз