Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text

   Готелі

   Ви можете скористатися нашим досвідом і всім асортиментом пропозицій, щоб покращити фінансові результати, скоротити викиди вуглецю та витрати на енергію, а також повторно інвестувати зекономлені кошти в покращення умов для гостей готелю. Ми постачаємо інноваційні технології для готелів — від зв’язаних між собою пристроїв до систем, ПЗ, додатків, послуг і аналітики.

   Завантажити брошуру
  • Приклад використання Fort Garry Hotel

   Наша інноваційна технологія для готелів скоротила споживання енергії на 20 %, а кількість робочих годин персоналу з обслуговування — на 25 %.

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Приклад використання Sheraton on the Park

   Розкішний готель у Сіднеї платить на 15 % менше за споживання енергії завдяки інноваційній готельній технології.

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Приклад використання Hesperia Tower Hotel

   Цей готель економить 30 % енергії завдяки нашим інтегрованим рішенням для готелів.

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Відео Hilton Worldwide

   Рішення Schneider Electric покращують умови для гостей готелю та забезпечують раціональне використання ресурсів.

  • Приклад використання Hilton Worldwide

   Компанія Hilton скоротила з 2009 року використання енергії на 14,5 % за допомогою готельних технологічних рішень Schneider Electric

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Брошура Рішення для керування готельними номерами

   Забезпечте виняткові умови для гостей, скоротивши витрати на енергію та підвищивши експлуатаційну ефективність.

   Докладніше
   Default Alternative Text
   Стандартний текст заміщення

   Ваші завдання

   Готелі — це складні, енергомісткі середовища. Вони потребують покращення операційної ефективності, скорочення витрат і демонстрації твердої прихильності до стійкого розвитку. Щоб виконати ці завдання, створюючи при цьому надзвичайні умови для гостей, готелям необіхдно застосовувати інноваційні технології та послуги.
   Стандартний текст заміщення

   Наші рішення для готелів

   Ми пропонуємо рішення щодо інтегрованих технологій для готелів з можливість масштабування, які забезпечують прозорість та контроль експлуатації всього готелю. Ми допоможемо вам покращити умови для гостей готелю, значно скоротити витрати на енергію та досягти високих стандартів ведення бізнесу.

   Пропоновані переваги

   • Стандартний текст заміщення

    Покращення рівня задоволення гостей

    Забезпечте виняткові умови для гостей готелю та гарантуйте їхню лояльність, давши їм бажаний комфорт, зручність, комунікаційні технології та контроль.

   • Пиктограмма «график роста»

    Підвищення експлуатаційної ефективності

    Отримуйте в реальному часі практичну інформацію про всі системи готелю для ефективнішого та продуктивнішого виконання операцій і швидшого реагування.

   • Іконка «Квітка»

    Досягнення цілей у сфері стійкого розвитку

    Скоротіть витрати на енергію та викиди вуглецю, дотримуючись нормативних вимог і задовільнивши очікування клієнтів стосовно екологічно раціональних готелів.

   • Стандартний текст заміщення

    Гарантування безпеки та захисту

    Зменште ризики, захистіть прибутки та гарантуйте спокій гостей і персоналу за допомогою інтегрованого контролю доступу, системи виявлення проникнення та відеоспостреження.

   Факти

   • Стандартний текст заміщення До 2030 року кількість подорожуючих досягне цифри 1,8 млрд. 50 % з них складатиме покоління двохтисячних.
   • Стандартний текст заміщення 42 % всіх скарг на готелі стосуються проблем, пов’язаних із готельними номерами. Це знижує лояльність клієнтів на 11,6 %.
   • Стандартний текст заміщення Готелі споживають на 250 % більше енергії, ніж офісні будівлі.
   • Блакитна іконка Із 16 мільйонів готелів у всьому світі 70 % не використовують ніяких систем керування енергією в окремих номерах.
   • Синій значок Листок 70 % клієнтів B2B готелів повідомляють про свої вимоги щодо стійкого розвитку в запитах про умови надання послуг.
   • Стандартний текст заміщення Витрати на робочу силу складають 51,5 % бюджету адміністративно-господарського відділу готелю.