Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Technician at data center, data center management, data center operations
   Preconfigured data center infrastructure up to 100KW including power, cooling, racks and management.

   InfraStruxure

   Preconfigured data center infrastructure up to 100KW including power, cooling, racks and management.

  • Як FlexPod і FlexPod Express можуть допомогти організаціям підвищити енергоефективність? Девід О'Комін з Schneider Electric пояснює основні переваги, які FlexPod Express і FlexPod з Schneider Express приносять клієнтам в напрямі підвищення енергоефективності та керованості.
  • Серверна NetShelter CX доставляється в одну мить Наскільки просте розгортання серверної кімнати? Терміни поставки, само собою, не дуже великі. Подивіться на цьому відео, як просто і легко доставляється серверна NetShelter CX в корпусній шафі.
  • Як Schneider Electric підвищує вартість FlexPod і FlexPod Express? Девід О'Комін з Schneider Electric пояснює, що інфраструктура Schneider Electric приносить клієнтам рішення FlexPod і FlexPod Express, які беруть конкурентний продукт і покращують його для клієнтів.
  • Flexpod, допрацьований Schneider Electric У Schneider Electric ми взяли FlexPod і FlexPod Express та доповнили їх правильними речами, додавши елементи стелажних систем, які допоможуть швидко позиціонувати їх в потрібних умовах, збільшуючи цінність продажу і захищаючи інвестиції кінцевих користувачів.
  • Найменша серверна в світі - NetShelter CX NetShelter CX - це складне рішення з безпечною, звукоізольованою серверною, виконаною у вигляді гнучкого рішення корпусної шафи для відкритих офісних приміщень. CX усуває необхідність дорогих, великих, інвазивних мережевих шаф або серверних для офісних середовищ.