• Technician at data center, data center management, data center operations
  Преконфігурована інфраструктура ЦОД потужністю до 100 кВт, включно з пристроями живлення, охолодження, стояками та функціями управління.

  InfraStruxure

  Преконфігурована інфраструктура ЦОД потужністю до 100 кВт, включно з пристроями живлення, охолодження, стояками та функціями управління.

 • Як FlexPod і FlexPod Express можуть допомогти організаціям підвищити енергоефективність? Девід О'Комін з Schneider Electric пояснює основні переваги, які FlexPod Express і FlexPod з Schneider Express приносять клієнтам в напрямі підвищення енергоефективності та керованості.
 • Серверна NetShelter CX доставляється в одну мить Наскільки просте розгортання серверної кімнати? Терміни поставки, само собою, не дуже великі. Подивіться на цьому відео, як просто і легко доставляється серверна NetShelter CX в корпусній шафі.
 • Як Schneider Electric підвищує вартість FlexPod і FlexPod Express? Девід О'Комін з Schneider Electric пояснює, що інфраструктура Schneider Electric приносить клієнтам рішення FlexPod і FlexPod Express, які беруть конкурентний продукт і покращують його для клієнтів.
 • Flexpod, допрацьований Schneider Electric У Schneider Electric ми взяли FlexPod і FlexPod Express та доповнили їх правильними речами, додавши елементи стелажних систем, які допоможуть швидко позиціонувати їх в потрібних умовах, збільшуючи цінність продажу і захищаючи інвестиції кінцевих користувачів.
 • Найменша серверна в світі - NetShelter CX NetShelter CX - це складне рішення з безпечною, звукоізольованою серверною, виконаною у вигляді гнучкого рішення корпусної шафи для відкритих офісних приміщень. CX усуває необхідність дорогих, великих, інвазивних мережевих шаф або серверних для офісних середовищ.