Ukraine

Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

 • Businessman working at computer, energy management software, big data analytics.

  УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ

Technician in hard hat monitoring computer screens in control room, facility management software.

Приймайте обгрунтовані рішення із своєчасними і точними даними

Операції в металургійній промисловості складаються з незліченних систем і робочих застосувань, більшість з яких є роз'єднаними, об'єднаними вручну або генерують погані або надмірні дані. Головною проблемою сьогодні є необхідність мати єдину точку зору щодо ефективності роботи й трансформувати дані в значущу інформацію, яка дозволяє приймати обгрунтовані рішення.
 • Рішення

  Наше програмне забезпечення з Управління виробництвом інтелектуально збирає дані щодо подій процесу, допомагає вам представляти в кількісній формі їх вплив і діагностувати основні причини. З модульним підходом функціональність може додаватися поступово для того, щоб підтримувати безперервні програми удосконалення без порушення існуючих дій.
 • Пропоновані переваги

  Програмне забезпечення з управління заводом компанії Schneider Electric з'єднується з численними заводськими і робочими системами, збираючі відповідні дані і надаючі їх для аналізу як легкі для розуміння інтелектуальні дані в реальному часі. Ви можете з готовністю виявити проблеми ефективності діяльності, розглянути реальні витрати на виробництво і автоматично підрахувати ключові показники ефективності бізнесу - усе це без необхідності наявності бази даних або експертів з ділових інтелектуальних даних в штаті.
 • Конкурентні переваги

  Масштабована платформа дозволяє вам зростати згідно з вашими потребами і бюджетом, від основних ключових показників ефективності до повної оптимізації ланцюга постачання. Легкість інтеграції надає можливість стандартної інтеграції для підтримки використання гірничої, гірничодобувної та металургійної промисловостей, у тому числі робочих систем, систем лабораторної інформації та метеорологічних служб. Позитивний користувацький досвід дозволяє вам швидко вивчати нові елементи комплекту програмного забезпечення і дозволяє вам досягати швидшої віддачі від інвестицій.

Переваги

 • Інженери в кімнаті управління сталевою кузнею, промислова автоматизація, захисні вироби
  Вдосконалена видимість виробництва.
  Підвищена ефективність експлуатації на всьому вашому заводі. Легко порівняйте фактичну продуктивність з цілями.
 • Сталевар, що працює біля відкритої електричної сталевої печі в промисловому ливарному цеху, промислова автоматизація, збагачення корисних копалин
  Ухвалення обгрунтованих рішень в залежності від важливих ключових показників ефективності, таких як, наприклад, загальна ефективність устаткування, прибуток і енергоспоживання. Вдосконалена робота устаткування і скорочений незапланований простій.
 • Доменна піч, що розливає розплавлену сталь, збагачення корисних копалин, система управління виробничими процесами
  Точний короткий огляд витрат і результатів роботи вашого заводу. Управляйте і відстежуйте рух ваших запасів і матеріалів.