Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Aerial View Of Water Treatment Plant In Dekalb Illinois, water management.

   Водопостачання та водовідведення

   Підприємства з опріснення та очищення стічних вод доставляють чисту воду в громади по всьому світу. Ми допоможемо вам зробити це безпечно і ефективно.

   Запустіть власний проект
  • Відгуки клієнтів та ресурси Anglian Water: Підтримуючи протік води

   Anglian Water є найбільшою компанією з водопостачання та очищення стічних вод в Англії. Подивіться, як інтегрована система управління витоками і тиском допомагає цьому інженерному об'єкту знизити витрати на компенсацію втрат води і забезпечити відповідність нормативним вимогам.

  • Каналізаційно-очисні споруди Fritzens у Тіролі, Австрія: Робимо споживання чистої нульової енергії реальністю

   Дізнайтеся, як оптимізація процесу перетворила каналізаційно-очисні споруди Fritzens з енергії споживача до виробника енергії завдяки рішенням Schneider Electric.

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Бізнес-кейс Завод з опріснення води в Сіднеї: Користь від комплексного проекту з електрозабезпечення, автоматизації та енергоменеджменту

   Завод з опріснення води в Сіднеї, який дає 250 мільйонів літрів води в день, заощаджує біля 1500 МВт в місяць завдяки нашій типовій системі автоматизації технологічного процесу з бездоганною інтеграцією компонентів та цілісному підходу.

   Докладніше
   Default Alternative Text
  • Інформаційна стаття Три кроки для зниження сукупної вартості володіння в насосних системах

   В загальній вартості промислових насосних станцій частка витрат на електроенергію постійно зростає. Дана праця пояснює, як Schneider Electric може допомоги зменшити загальну вартість володіння при обмежених інвестиціях.

   Докладніше
   Hydro electric dam with grassland and hills, water management, energy efficiency.
   Вода протікає зі з'єднання між двома великими трубами, експлуатація водогосподарської системи.

   Проблеми

   Наші рішення допоможуть вирішити проблеми, пов'язані з водопостачанням та водовідведенням. Досягніть скорочення енергетичних і експлуатаційних витрат, ефективну модернізацію застарілої інфраструктури та дотримання все більш жорстких правил. Забезпечуйте громадську охорону здоров'я і безпеку шляхом розширення можливостей реагування на надзвичайні ситуації та адаптуючись до зміни складу персоналу.
   Aerial view of water treatment plants and factories, water management.

   Рішення щодо водопостачання та водовідведення

   Зберігає до 30% електроенергії протягом круговороту води