Вітаємо на веб-сайті Schneider Electric

Ласкаво просимо на наш веб-сайт.

Ви можете вибрати іншу країну, щоб переглянути доступну для неї продукцію, або перейти на наш основний світовий веб-сайт, щоб ознайомитися з інформацією про компанію.

Вибрати іншу країну чи регіон

  • Default Alternative Text
   Розподіл живлення та резервування: від розподільних пристроїв середньої напруги до ІТ-обладнання.

   Живлення

  • GalaxyVM: Надійний партнер для стабільності вашого бізнесу Відкрийте багато переваг з Galaxy VM: останню розробку, кращу на ринку трифазну систему безперебійного енергоживлення від Schneider Electric

   Відкрийте багато переваг з Galaxy VM: останню розробку, кращу на ринку трифазну систему безперебійного енергоживлення від Schneider Electric

  • Рішення з енергоживлення Schneider Electric для центрів обробки даних

   Дані стали більш критично важливими, і все більше інформації зберігається в електронному вигляді. Ви та ваші колеги можуть вжити заходів з допомогою наших рішень з енергоживлення для центрів обробки даних.

  • Перевірка ІТ-устаткування в реальних умовах

   Витрати, пов'язані з порушенням роботи електричних мереж, становлять для компаній США мільярди доларів на рік. Захистіть ваші мережі та все основне ІТ-обладнання від перепадів енергопостачання.

  • Рішення з енергоживлення центрів обробки даних - The Quake Motion Comic

   Навіть найпередовішим центрам обробки даних в світі потрібен план резервного копіювання під час великої кризи, і в цьому їм допомогає рішення з енергоживлення для центрів обробки даних від Schneider Electric. Рішення з енергоживлення для центрів обробки даних допоможе контролювати стан енергоживлення для вашого бізнесу, і підтримувати центр обробки даних в дії.

   Два чоловіки, що дивляться на екран ноутбуку у мережевому центрі обробки даних

   Проблеми

   Глобальна щільність обладнання постійно підвищується, і ваші інформаційні навантаження стають все більш динамічними. Вам необхідно запровадити швидке та просте рішення з розподілу живлення, яке б забезпечило живлення та достатню кількість розеток для неперервності бізнесу.
   Стандартний текст заміщення

   Рішення стосовно електроживлення

   Ми допоможемо вам в підготовці дієвих рішень критичних проблем, пов'язаних з ІТ-сферою.

   Чому варто обирати Schneider Electric?

   • Іконка запропонованих переваг

    Енергія, якій можно довіряти

    Ми є світовим лідером в області захисту електроживлення, встановлюючи стандарти якості та інновацій з повністю інтегрованими рішеннями, мереж масштабу підприємства, центрів обробки даних, критично важливих систем, а також промислових і виробничих процесів.

   • Іконка запропонованих переваг

    Рішення, на які ви можете покладатися

    Наше глобальне портфоліо продуктів і послуг світового класу унікально поєднується з пропонуванням комплексних рішень живлення електронних систем, надаючи клієнтам з високим рівнем доступності, зниження сукупної вартості володіння і підвищення ефективності використання енергії протягом всього життєвого циклу їх установки.

   Факти

   • Стандартний текст заміщення Рішення з розподілу енергії забезпечують в реальному часі віддалений контроль навантаження підключеного обладнання та індивідуальний контроль з регулювання сили струму для дистанційної утилізації енергії.
   • Стандартний текст заміщення Наше комплексне обладнання середньої напруги, для розподільних мереж до 5 МВА, покриває потребу кожного клієнта по всьму світу.
   • Стандартний текст заміщення Серед наших систем безперебійного енергоживлення доступні однофазні, трифазні та подвійного перетворення в реальному часі в діапазоні від 125VA до 1,6 МВт.
   • Стандартний текст заміщення Модельний ряд продуктів розподілу потужності включає в себе безліч вхідних і вихідних з'єднань для поширення 120V, 208V або 230V живлення декількох точок, дозволяючи користувачам адаптуватися до різних вимог до джерела живлення.