Виберіть свою країну/регіон у меню або клацнувши місце на карті світу *
Country Selector Alternate Image
 

Новости

07/04/2017

Schneider Electric на Plug-in Ukraine 2017.

Schneider Electric, світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації - учасник другої міжнародної виставки електротранспорту та гібридів Plug-in Ukraine 2017.

7 квітня відбулося офіційне урочисте відкриття виставки Plug-in Ukraine 2017 за участю Міністра інфраструктури України, Володимира Омеляна, генерального директора Schneider Electric в Україні, Бубнова М.Г., голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Савчука С., генерального директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів, О. Назаренко, пан Райнер Бомба, статс-секретар Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини, Валерій Пекар, президент компанії «Євроіндекс» та інші.

evlink на plug-in 2017  Компанія Schneider Electric як провідний світовий виробник електрозарядних станцій представила на виставці, яка зібрала міжнародних представників електротранспорту та гібридів, рішення для інфраструктурних об’єктів, ТРК, паркінгів та приватного сектору. З деяким моделям електрозарядних станцый пан міністр, Володимир Омелян, зміг особисто ознайомитися, завітавши на стенд Schneider Electric, під час обходу експозицій компаній-учасників.

М. Бубнов та Омелян